Praca w Luks Kolor

Aktualizacja 2019-06-14

Zanim wyślesz CV

Doświadczony zespół

Poznaj firmę

O NAS

Od ponad 25 lat zajmujemy się wykonywaniem usług wykończeniowych, montażowych oraz remontowych. Początkowo tylko dla klientów indywidualnych stopniowo rozszerzaliśmy zakres oferowanych usług. Od 1995  roku jeszcze jako LUKS KOLOR jednoosobowa działalność gospodarcza rozpoczęliśmy produkcję  żaluzji rolet i wertikali.

Dynamiczny rozwój firmy i tysiące zadowolonych klientów zmotywowały nas do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Rozszerzaliśmy systematycznie asortyment,  gdzie finalnie od 2002 roku wiodącą  branżą stała się produkcja stolarki okiennej i drzwiowej. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wytwarzaliśmy ekologiczne – bezołowiowe okna PCV. Informatyzacja procesu produkcyjnego oraz wprowadzenie od samego początku zakładowej kontroli produkcji dawało pewność,  że klienci otrzymają wyroby najwyższej jakości.

NOWE biuro handlowe:

ul.Lubelska 40, 22-400 Zamość  – Galeria „Revia Park”

Punktem zwrotnym był rok 2008. Dwa ważne wydarzenia w tym czasie to:

  1. Otwarcie nowej hali produkcyjnej stolarki PCV. Spowodowało to zwiększenie mocy wytwórczej oraz poprawienie jakości obsługi klientów.
  2. Światowy kryzys gospodarczy. Wbrew ogólnym tendencjom rynku doświadczony zespół pracowników bez trudu poradził sobie z globalnym zagrożeniem. Każdego roku systematycznie wzrastała wielkość produkcji oraz ilość realizowanych inwestycji dla klientów indywidualnych i instytucji.

Wydarzenia te wzmacniają fundamenty solidnej firmy. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta, zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis.

Kolejnym spektakularnym okresem rozwoju firmy był rok 2010.

Nastąpiło wówczas udostępnienie klientom indywidualnym środków przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  na program dofinansowań do instalacji kolektorów słonecznych. Pozwoliło to na zrealizowanie inwestycji o wartości 1000 mln złotych.

Ponad 95% działalności firmy stanowią instalacje kolektorów słonecznych. Dzięki ogromnej ilości wykonanych inwestycji na terenie całego kraju znaleźliśmy się w czołówce firm  z branży odnawialnych źródeł energii.

Ostatnie 3 lata to dynamiczny wzrost inwestycji w Odnawialne Źródła Energii. w tym okresie zdecydowanie wygrywają pompy ciepła i fotowoltaika.

Przyłącz się do nas

Doradca Techniczno-Handlowy

Oferta obejmuje województwa :

– łódzkie – Łódź, Piotków Trybunalski

– mazowieckie – Warszawa, Piaseczno, Radom

– lubelskie – Lublin, Puławy, Zamość

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Techiczno-Handlowy

NOWOCZESNY SYSTEM PRACY ZESPOŁOWEJ

Oferujemy

– Stabilne zatrudnienie

– Bezpłatne szkolenia i wsparcie w całym okresie współpracy

– Narzędzia niezbędne do pracy

– Pracę w miłej atmosferze

NAJWYŻSZA PREMIA OD SPRZEDAŻY

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

– Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

– Utrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami

– Sporządzanie ofert i wycen instalacji fotowoltaicznych

– Prezentowanie produktów i usług

– Doradztwo techniczne

– Podpisywanie umów z klientami

Od kandydatów oczekujemy:

– Znajomość obsługi komputera,

– Umiejętność przygotowania i prowadzenia własnych prezentacji sprzedażowych

– Łatwość nawiązywania kontaktu, komunikatywność i pewność siebie

– Prawo jazdy kat.B

Informacje dodatkowe:

– Indywidualnie dopasowane godziny pracy.

– Umowa agencyjna,

– Umowa zlecenie

– Dopuszczamy również inne formy zatrudnienia

ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWE PRZESZKOLENIE

Narzędzia pracy:

– Samochód służbowy (możliwość korzystania z własnego)

– Komputer

– Telefon

– Szkolenia – produktowe

– Szkolenia – sprzedażowe

Zespół

Luks Kolor

Monter OZE - Green Energy- Zamość, lubelskie
Monter INSTALACJI SOLARNYCH
Monter FOTOWOLTAIKI
Monter POMP CIEPŁA

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bezpłatne szkolenia i wsparcie w całym okresie współpracy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w miłej atmosferze

  • Realizacja zamówień klientów
  • Doradztwo techniczne
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zapewniamy

– Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • Umiejętność indywidualnego podejścia do każdego klienta
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Kultura osobista, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat.B

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:

  • 03/12/2017

Wymiar etatu:

  • Indywidualnie dopasowane godziny pracy.

Rodzaj umowy:

  • Umowa zlecenie
  • Własna działalność gospodarcza
  • Dopuszczamy również inne formy zatrudnienia.
  • Na czas nieokreślony.

Liczba wakatów:

1

Min. doświadczenie:

Zapewniamy przeszkolenie.

Min. wykształcenie:

Średnie / Wyższe

Branża / kategoria:

Instalacje

Dołącz swoje CV.

praca@lukskolor.pl

Tel. 510 150 040

Dodatkowo 3 oferty pracy w przygotowaniu

Pracownik biurowy

Przybliżony termin rekrutacji – wrzesień 2017

  •  Bieżąca obsługa zamówień klientów.
  •  Monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania

– Biegła znajomość obsługi komputera
– Kreatywność oraz samodzielność w realizowaniu zlecanych zadań
– Umiejętność pracy w zespole

Osoby z Zamościa i okolic – praca w siedzibie firmy !

Wymiar etatu: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Na czas nieokreślony.

Liczba wakatów: 1

Dołącz swoje CV praca@lukskolor.pl

Tel. 510 150 040

Koordynator działu serwisu Zamość, lubelskie
Oferta w przygotowaniu …
KONTAKT Z NASZYM BIUREM
PROSZĘ DO NAS ZADZWONIĆ LUB WYSŁAĆ EMAIL:

Tel: 510 150 040

Biuro handlowe:

ul.Lubelska 40 stoisko 44, 22-400 Zamość  Galeria „Revia Park”

PROSZĘ ANONIMOWO WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ
NIEZWŁOCZNIE SKONTAKTUJEMY SIĘ.

15 + 7 =