Najtańsza forma ogrzewania. Alternatywa dla węgla, gazu czy energii elektrycznej.

 

Z fotowoltaiką podwójny zysk – 2X

  • Korzyści: zwrot 10-90% inwestycji

Opis produktu

Niskie koszty eksploatacji, to główny czynnik zapewniający atrakcyjność takiego sposobu ogrzewania. Przeciętnie pompa ciepła, która zużywa 1 kWh energii elektrycznej dostarcza nawet do 4 kWh ciepła.

Pompa ciepła jest również opłacalna w porównaniu do ogrzewania gazowego, uwzględniając  inwestycję w źródło ciepła, jak i późniejszą eksploatację.

Sprawdź szczegóły

Z

W ramach programu możesz wybrać wszystkie produkty łącznie!

Pompa ciepła jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci gazowej, a występuje jedynie przyłącze energetyczne.

Zalety POMP CIEPŁA:
  • Odpowiednio dobrana  pompa ciepła jest całkowicie bezobsługowa, nie ma potrzeby ładowania opału, czyszczenia pieca i jego rozpalania.
  • Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym  – w miejscu jej eksploatacji nie powstają żadne spaliny, zatem nie zanieczyszcza środowiska naturalnego (spaliny  z elektrowni podczas produkcji energii elektrycznej, zużywanej przez pompę ciepła są o wiele mniej szkodliwe niż zanieczyszczenia emitowane z kominów domków jednorodzinnych) , a w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zanieczyszczenie nie powstaje w ogóle.
  • Pompa ciepła daje się łatwo zamontować prawie w każdym obiekcie. Np. w blokach mieszkalnych jej montaż jest łatwiejszy niż instalacja kotła centralnego ogrzewania. Pompa ciepła powietrze-powietrze wymaga montażu jedynie dwóch jednostek
  • Przy  pompie  ciepła nie ma potrzeby budowania zbiornika na paliwo (olej lub gaz) oraz sprawdzania jego stanu.
  • Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Przy ich użyciu nie ma ryzyka wybuchu – tak jak w przypadku instalacji gazowej czy zaczadzenia – jak w przypadku instalacji olejowej czy paliwowej.

Powiązane produkty i usługi

Alternativ

Fotowoltaika

Nowoczesna technologia pozwala na wykorzystać promieniowanie słoneczne bez ograniczeń do produkcji prądu elektrycznego. Energia ze słońca jest za darmo.

Alternativ
Kolektory słoneczne

Potężna moc cieplna, jaką uzyskujemy ze słońca, musi być dla nas całkowicie bezpieczna i maksymalnie użyteczna. Ciepła woda za darmo.

Alternativ

PROFESJONALNY MONTAŻ

Wybierz 25 lat doświadczenia. Pamiętaj , że tylko prawidłowo wykonany montaż daje gwarancje bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania instalacji.

Kontakt

Siedziba: 22-417 Stary Zamość, Stary Zamość 110a

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny

dofinansowania@lukskolor.pl